6175 CLEARFIELD AVE

COCOA, Florida 32927 · Brevard County · Parcel 23 3523-JM-65-7

$45 650
Assessed Value
$166 510
Market Value
Annual Tax
$20 650
Taxable Value
Ownership
OwnerBENOIT, RANDY
Mailing Address6175 CLEARFIELD AVENUE COCOA FL 32927
Property Details
Year Built1987
Living Area974 sq ft
Lot Size10 019 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$52 000
Just (Market) Value$166 510
Assessed Value$45 650
Exemptions-$25 000
Taxable Value$20 650